יתרונות הרכישה במאיר טרייד

אודות

"מאיר טרייד" היא זרוע פנים ארגונית בתוך חטיבת המכוניות של "מאיר חברה למכוניות ומשאיות בע"מ " המתמחה בביצוע עסקאות טרייד אין ללקוחות החברה הרוכשים וולוו חדשה וברשותם וולוו מבעלות קודמת או כל רכב אחר מכול יצרן ודגם.

"מאיר טרייד" צברה ניסיון של שנים רבות ברכישה ובמכירת דגמי וולוו מיד ראשונה ומהווה בית חם ללקוחות חוזרים בבואם לרכוש וולוו מבעלות קודמת מבית היבואן.

אצלנו תוכל לקבל יעוץ מקצועי בקשר לרכישת וולוו מיד פרטית ,מידע על הדגמים השונים ובעיקר התאמתם לצורכי המשתמש ע"פ הגדרת אופי השימוש.

מומחיות ומקצועיות ברכבי וולוו

אצלנו תוכל לקבל יעוץ מקצועי בקשר לרכישת וולוו מיד פרטית ,מידע על הדגמים השונים ובעיקר התאמתם לצורכי המשתמש על פי הגדרת אופי השימוש .
אנו מזמינים אותך להתייעץ אתנו בקשר לרכישה של וולוו מבעלות קודמת גם אם הרכישה אינה במאיר טרייד, תקבל ייעוץ אובייקטיבי והוגן לגבי הרכב הנבחר והעסקה בכלל.

הכנת הרכב למכירה

כל הרכבים נבדקים במכון בדיקה אובייקטיבי המורשה מטעם משרד התחבורה. בהתאם לממצאי הבדיקה ,בנוסף לבדיקות ואבחנות נוספות הנעשות במרכז השירות של וולוו ע"י אנשי מקצוע מומחים, עובר הרכב השבחה והכנה לפני מכירתו ללקוח.

היסטוריית טיפולים

רכב שמטופל בזמן הוא רכב טוב, רכב שטופל במוסכי הרשת של היבואן תוך הקפדה על שימוש בחלקי חילוף מקוריים המומלצים ע"י היצרן, הוא רכב מצוין.

אחריות למכלולי מנוע וגיר

אחריות הטרייד ניתנת עד 12 חודשים מהקנייה בדגמי וולוו והונדה בלבד בכפוף לכתב אחריות ומכסה מכלולי מנוע וגיר אשר נחשבים למכלולים העיקריים ברכב ועלותם היא הגבוהה ביותר אם וכאשר נדרש לבצע בהם תיקון או החלפה.

רכב נבדק במכון מורשה אובייקטיבי

חשוב לדעת, נציגי הרכש של מאיר טרייד יושבים "בכובע הקונה" מול בעל הרכב ממנו נרכש הרכב הרבה לפני שהרכב מוצע בשלב המאוחר יותר למכירה לצרכן.
כחלק מהליך הבדיקה של הרכב הנרכש (בנוסף לבדיקות נוספות בתהליך), נשלח הרכב למכון בדיקת רכב אובייקטיבי המורשה מטעם משרד התחבורה כאשר ממצאי הבדיקה מהווים למעשה את בסיס התמחור ושיקול הדעת ברכישת הרכב.